Değ İnşaat

Hakkımızda

2007 yılından beri Eskişehir’de inşaat sektöründe hizmet sunan Dağ İnşaat Ltd. Şti. müşterilerine sağlam ve fonksiyonel binaları ile konforlu yaşam alanları sunmaktadır. Günümüze kadar büyümesini sürdürmeye devam ederek kalite çizgisini sürekli olarak arttırmayı hedeflemiştir. Hizmet anlayışını kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı belirleyen Dağ İnşaat, konut üretiminde müşterilerine kendilerini güvende hissedecekleri ve huzurla yaşayabilecekleri alanlar tasarlamaktadır. 
Benimsenen hizmet anlayışı, kaliteyi sadece inşaat alanında değil hizmet ve satış süreçlerini de içine alan tüm süreçlerde gerçekleştirmektir. Bugüne kadar yaptığımız tüm binalarda ferdi iskânsız teslimatımız yoktur. Hizmet sunduğumuz müşterilerimizin güvende hissetmesi ve sahip olduğu mutluluk bizler için en büyük kazançtır. 

 

Vizyonumuz
Farklı ve estetik tasarımları benimseyerek, yaşam alanlarına değer kazandırmak ve müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaktır. 

 

Misyonumuz
Yüksek standartlarda kaliteli hizmetler sunarak, müşterilerimizin beklentilerini ve isteklerini her defasında tam olarak karşılamaktır.

 

Dağ İnşaat İletişin Bilgileri;

Adres: Ertuğrulgazi Mah. Bahadır Cad. No: 03 Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0536 571 61 72